Başarıya Doymuyoruz...


2. Dönem Türkiye genelinde yapılan deneme sınavında; okulumuz 2. Sınıf öğrencilerimizden EREN TURGAY sınavdaki 55 sorunun tamamını doğru yanıtlayarak, 700 puanla, sınava katılan 9006, 2. sınıf öğrencisi içinden TÜRKİYE 1.si olmuştur. DAĞHAN ÇEVİK ; Türkiye 182.si, MUSTAFA ULUDOĞAN ise Türkiye 323. sü olmuştur. Öğrencilerimizi, ailelerini ve öğretmenlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Bu yazıyı sadece 2 dakikada okuyabilirsiniz!
<h1>ETİMESGUT BAĞLICA KOLEJ</h1>
<h2> ETİMESGUT BAĞLICA KOLEJ
YABANCI DİL EĞİTİMİ</h2>
Standart bir eğitim sürecinin çocuklar üzerindeki etkisi kısıtlıdır. Sadece verilmesi gereken temel bilgilerin kazandırılmasından sonra, öğretilene oranla çok daha fazlasını çocuktan beklemek doğru değildir. Bu nedenle özel eğitim ve kolejler bulunuyor ve çocukların her yönden gelişimini mümkün kılacak eğitim modeli üzerinde çocuk gelişimini sağlıyor. Etimesgut Bağlıca kolej gibi kuruluşların yenilikler ışığında sunulan eğitim modelleri daha etkin bireylerin yetiştirilmesinde önem ifade ediyor.
<h3>Yabancı dili yabancı öğretmenlerle öğrenmek… </h3>
Etimesgut Bağlıca kolej dil eğitimi de standart eğitim kurumlarınkinden çok farklıdır. Anaşehir KOLEJİ’nde sunulan yabancı dil eksenli eğitim modelinde, 3 farklı dil öğretiliyor. İngilizce, Almanca ve Rusçadan oluşan dilleri yabancı öğretmenler öğretiyor. Böylece, dilin yapısı ve hatta kültürü çok daha iyi öğretilerek başarı kaydediliyor. tarafından oluşturulan eğitim modelinin amacı çok daha donanımlı bireylerin yetişmesini mümkün kılmaktır.
Etkin, becerikli, iletişim kabiliyeti ve sorun çözme yeteneği gelişmiş bireylerin yetişmesi için kaliteli eğitim modeline sahip Anaşehir KOLEJİ’ne çocuklarınızı güvenle teslim edin. Yabancı dil eğitimiyle desteklenen öğrenme süreci çocuklarınızın zekâ gelişimine katkıda bulunacak, dünya ile iletişime geçme olanaklarını artıracak ve işlerinde ve özel yaşantılarında yabancılarla kuracakları iletişimde onlara özgüven sağlayacaktır.
Etimesgut Bağlıca kolej ile ilgili daha detaylı bilgilerin yer aldığı resmi web sitesine, buradan ulaşmanız mümkündür. Okulla ilgili veli referanslarının yer aldığı video röportaja ise buradan erişebilirsiniz.
2
Meta açıklaması:
Etimesgut Bağlıca kolej gibi kuruluşların yenilikler ışığında sunulan
eğitim modelleri daha etkin bireylerin yetiştirilmesinde önem ifade ediyor.
Dış link:
https://www.youtube.com/watch?v=ovIM2KoJv3Y&feature=youtu.be
İç link:
http://www.anasehirkoleji.com/