YENİ ŞUBEMİZİN KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR!


Etimesgut Türk Kızılayı Caddesi üzerindeki yeni dönemde faaliyete geçecek, yeni şubemizin ön kayıtları başlamıştır! İlk 100 öğrenciye uygulanacak olan % 50’ye varan erken kayıt indirimlerimizi kaçırmayınız! Bilgi ve kayıt için 0312 244 27 27 nolu telefonu arayınız!

 

 

Bu yazıyı sadece 2 dakikada okuyabilirsiniz!

<h1>ETİMESGUT BAĞLICA KOLEJ</h1>

<h2> ETİMESGUT BAĞLICA KOLEJ EĞİTİMİ</h2>

Merhaba, bu yazımızda size Etimesgut bağlıca kolej eğitimi hakkında bilgi vereceğiz. Kolej eğitiminde can alıcı bir nokta olan değerlerden bahsedecek, başarılı, mutlu ve ülkesine faydalı bir bireyin yetişmesinde doğru değerlere sahip olmasının ne kadar önemli olduğunu anlatacağız. Yazımızı okumayı bitirdiğinizde, çocuğunuzu ilerici değerlere önem veren bir kuruma göndermek konusunda bilgi edinmiş olacaksınız.

<h3>Eğitimde değerler çok önemli!</h3>

Eğitimde bayrak gemisi değerlerdir. İlerici ve çağdaş değerlerle yorumlanmayan bilgi, üstünde çiçek açmayan çorak bir toprak gibidir. Ankara gibi, ülkemizin ilerici değerlerini yansıtan bir şehirde, çocuğunuzu ilerici değerlerle yetiştireceğiniz bir okula göndermeniz, çocuğunuz ve ülkemiz adına çok önemlidir.

<h4>1.Atatürkçü bir eğitim</h4>

Etimesgut bağlıca kolej arayışınızda, çocuğunuzu göndereceğiniz okulun, Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda ilerleyen bir okul olmasına özellikle dikkat edin. Anaşehir KOLEJİ’nin amacına buradan ulaşabilirsiniz.

<h4>2.Çağdaş Etimesgut bağlıca kolej eğitimi</h4>

Globalleşen, gelişen ve eskisinden çok daha hızlı değişen dünyada; çağı yakalamak ve güncel bilgiye sahip olmak daha da önemli. Çocuğunuzun daha öğrenirken edindiği bilginin eskimiş olma olasılığından dolayı güncel bilgiyi takip eden öğretmenlerden oluşan bir kadro, çocuğunuza büyük destek sağlayacaktır.

<h4>3.Bilimsel eğitim</h4>

Bilimsel eğitim, geleceğin vazgeçilmez parçasıdır. Artık bilimsel bilgiyi edinip kullanmayanın yaşama şansı yok. Bilimsel eğitim konusundan taviz vermenin imkânı yok. Laik ve bilimsel eğitim platformuna buradan ulaşabilirsiniz.

2

Meta açıklaması:

Etimesgut bağlıca kolej arayışınızda, çocuğunuzu göndereceğiniz okulun,

Atatürk ilke ve devrimleri doğrultusunda ilerleyen bir okul olmasına özellikle

dikkat edin.

Dış link: http://www.lbep.org/

İç link: http://www.anasehirkoleji.com/goster.php?id=353