YAZ OKULU


YAZ OKULUMUZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN 0312 234 2 234 NOLU TELEFONUMUZU ARAYINIZ!

 

<h1>ANKARA ETİMESGUT YAZ OKULU
İLE EĞİTİM VE EĞLENCE BİR ARADA</h1>
<h2> ANKARA ETİMESGUT YAZ OKULU</h2>
Eğitimi, sadece kış dönemine sıkıştırılan sezonluk bir anlayışla bağdaştırmak asla doğru değildir. Mükemmel bir okul karnesinden sonra, çocuğunuzun mükemmel bir eğitim aldığına dair algınızın yanlış olduğunu şimdiden not edelim. Çünkü çocukların eğitimi için kışın verilen dersler, tek yönlü şekilde ilerler. Ankara Etimesgut yaz okulu başlığı altında size her hafta düzenlenen geziler yanında, çocuğunuzun yüzme, binicilik, bowling, buz pateni, İngilizce, zekâ ve bilim atölyesi gibi aktivitelerle; bedensel, sosyal, sanatsal olarak gelişmesine katkı sağlayan yaz okulu eğitim modelini tanıtacağız.
Etkinlikler, yaz dönemindeki 2 haftalık dönemlerde gerçekleşir. Yaz okulu, çocuğun iletişimini geliştirmeye, vücut kondisyonunu arttırmaya, yeni spor ve sanat dallarıyla tanışmasına ve kendisini keşfetmesine odaklı eğitim modelini uygulayarak çocukların gelişimini destekliyor.
<h1>Ankara Etimesgut yaz okulu ile gelişim ve değişim</h3>
Sportif ve sanatsal faaliyetlere önem veren yaz okulu programlarının programlarının seçimine dikkat edilmesi gerekiyor. Çocuğunuzun gün içinde (Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi kahvaltısı) yeterli ve sağlıklı beslendiğine özellikle dikkat etmelisiniz. Her gün yüzmeyle renklendirilen eğitim çocuk için sıkıcı bir yaz dönemi yerine daha eğlenceli ve arkadaşlıklar kurabileceği bir dönem olabilir. Ankara Etimesgut yaz okulu kaydı oluşturmak için kaliteli ve verimli eğitim standardına sahip kurumların tercih edilmesine dikkat göstermelisiniz. Bu hususta uygun fiyatlarıyla, Ankara’nın lider kurumuna ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.
Anaşehir tanıtım filmini buradan izleyebilirsiniz.
2
Meta açıklaması:
Ankara Etimesgut yaz okulu kaydı oluşturmak için kaliteli ve verimli
eğitim standardına sahip kurumların tercih edilmesine dikkat göstermelisiniz.
Dış link:
https://www.youtube.com/watch?v=ZY2zr7PNaRo
İç link:
http://www.anasehirkoleji.com/goster.php?id=466