BURADASINIZ:   ANA SAYFA   >   HABERLER   >   ANAŞEHİR RADYO

ANAŞEHİR RADYO

 

RADYO ANAŞEHİR - CANLI DİNLE!  "TÜRKİYE'NİN İLK OKUL RADYOSU"

 

Bu yazıyı sadece 2 dakikada okuyabilirsiniz!

ETİMESGUT KOLEJ ORTAOKUL

ETİMESGUT KOLEJ ORTAOKUL

EĞİTİMİ NEDİR?

Her eğitim seviyesinin, çocukların yaşına, zekâsına, bedensel yeteneklerine ve tabii ki dünyadaki modern anlayış ve kaliteye göre verilmesi gereklidir. Bu düşünceye göre hareket eden bir kurum tarafından ortaokul seviyesindeki öğrencilerin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini sağlayacak zemin sunulması önemlidir. Örneğin, Türkiye’de radyo yayını yapan okul olan Anaşehir KOLEJİ’nde radyo spikerliği öğrenciler tarafından yapılıyor.

Çocukların kendilerini daha iyi ifade etmelerini, dünyayı tanımalarını ve üretkenlik kazanmalarını sağlayan radyo istasyonunda, diksiyon derslerinde alınan teorik bilgiler pratiğe dönüştürülüyor. Etimesgut Kolej Ortaokul kurumu ararken, çocukların bedensel ve zihinsel anlamda klasik ortaokul mantığı kapsamında sunulan eğitimlerden çok daha kaliteli ve nitelikli eğitim aldığı, özgün uygulamalara imza atarak dünya standardını yakalan bir kurum bulduğunuzdan emin olun.

Türkiye’deki ilk ortaokul radyosu

Anaşehir KOLEJİ tarafından kurulan okul radyosu, dünyanın her tarafına yayın yapabiliyor. Radyoyu dinlemek ve bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk olması açısından, Etimesgut Kolej Ortaokul konusunda Ataşehir KOLEJİ’ni oldukça farklılaştıran radyo sayesinde, iletişim becerileri ve yaratıcılık konusunda çocukların çok daha iyi olmaları sağlanıyor. Öğrencilerin hayal dünyasını zenginleştiren uygulama ve eğitimlerin olduğu Ataşehir KOLEJİ’nde, beden, zihin ve psikoloji sarmalında iyi ve kaliteli bir eğitim öğretim anlayışı benimseniyor.

Kurumunun modern ilkelere bağlı ve standartları yüksek kolej anlayışı hakkında daha fazla bilgi almak ve kolejle iletişim kurmak için burayı tıklayabilirsiniz. Çocuklarınıza daha iyi bir gelecek sunmak adına, yüksek standartları benimseyen kolejleri tercih edin.

Meta açıklaması:

Etimesgut Kolej Ortaokul konusunda Ataşehir KOLEJİ’ni oldukça farklılaştıran radyo sayesinde, iletişim becerileri ve yaratıcılık konusunda çocukların çok daha iyi olmaları sağlanıyor.

 

Dış link:

http://www.e-radyo.net.tr/anasehir/

 

İç link:

http://www.anasehirkoleji.com