Anaşehir Koleji Anaokulu Ankara'nın en büyük anaokulu oldu!


Anaşehir KOLEJİ

Anaşehir Koleji Anaokulu; İlkokul ve ortaokul bölümümüzün yeni yapılan kolej binamıza geçmesinin ardından eski binamızda 01 Eylül 2015'te faaliyete geçmiştir. Anaşehir Koleji Anaokulu Ankara'nın en büyük bağımsız anaokulu olmuştur. Yazın ve şubat tatilinde de açık olacak anaokulumuzun kayıtları devam etmektedir.

Ekonomik fiyatlarımızdan ve erken kayıtta uygulamış olduğumuz en yüksek indirimlerden faydalanmak için erken kayıt yaptırmayı ya da kaydınızı yenilemeyi unutmayınız.

Anaokulumuzda; türk ve yabancı ingilizce öğretmenleri eşliğinde yoğun yabancı dil eğitimi verilmektedir. Çocuklarımızın sosyal gelişimleri açısından da alanında uzman usta öğreticiler eşliğinde yoğun etkinlik dersleri yapılmaktadır.

Bilgi için: 444 69 61 nolu telefondan 1'i tuşlayınız. 0312 234 20 20 nolu telefonumuzu ya da 0507 408 02 78 nolu hattımızı arayınız.

 

 

<h1>BAĞLICA ETİMESGUT ANAOKULU NASIL BULUNUR? </h1>
<h2> BAĞLICA ETİMESGUT ANAOKULU</h2>
Merhaba, bu yazımızda sizi, Bağlıca Etimesgut Anaokulu konusunda bilgilendireceğiz. Ankara’nın güzel ilçesi Etimesgut’un Bağlıca mahallesinde, çocuğunuzu göndereceğiniz sevgi dolu bir anaokulu bulma arayışınızda, size rehberlik edeceğiz. Yazımızı okumayı bitirdiğinizde, çocuğunuzu Bağlıca’da kurumsal bir yapı içinde bulunan sevgi dolu harika bir anaokuluna göndermek için gerekenleri öğrenmiş olacaksınız.
<h3> BAĞLICA ETİMESGUT ANAOKULU </h3>
Hepimiz dünyadaki en değerli varlığımız olan çocuğumuzu, her şeyin en güzeline layık görüyoruz. Anaokulu yaşına geldiğinde, onu bulunduğumuzun bölgedeki en iyi anaokuluna göndermek istiyoruz. Peki, hangi anaokuluna göndereceğimize nasıl karar vereceğiz? Anaokulu seçiminde en önemli kıstas, çocuğunuzun öğretmenleri ve diğer anaokulu çalışanları tarafından sınırsızca sevilmesidir. Bu ilk koşuldur. Ardından temiz, sağlıklı ve zengin bir beslenme; eğlenceli, etkili ve yeteneklerini keşfedeceği bir öğrenme ve çeşitlilik gösteren, oyun oynamaktan keyif almasını sağlayan günlük aktiviteler gelir. Öğretmenlerin ve çalışanların sevgi dolu olması, diğer bahsettiklerimizin mükemmel olmasını sağlar.
<h3>İletişim, iletişim, iletişim!</h3>
Bağlıca Etimesgut Anaokulu konusunda, değinmemiz geren çok önemli bir nokta daha var. İçinde bulunduğumuz iletişim çağında, çocuğunuzun öğretmeniyle, öğretmenin sizinle karşılıklı olarak iyi iletişim kurmanız çok önemli. Çocuğunuzun günlük yaşantısında veya genel gelişiminde yaşanacak değişiklikleri size aktaran bir öğretmen, anaokulu seçiminde can alıcı rol oynamaktadır. Günlük değişimlerin gün sonunda size iletilmesi ya da sizin çocuğunuzla ilgili söylemek istediklerinizi çocuğunuzu anaokuluna bırakırken öğretmene iletilmeniz gibi detaylar, kaliteli bir anaokulu hizmeti aldığınız konusunda ipuçlarıdır. Anaşehir ANAOKULU’na çocuğunu gönderen mutlu velilerin görüşlerini buradan izleyebilirsiniz.
Anaşehir KOLEJİ çatısı altında bulunan, Anaşehir ANAOKULU etkinliklerine buradan ulaşabilirsiniz.
2
Meta açıklaması:
Bu yazımızda sizi, Bağlıca Etimesgut Anaokulu konusunda
bilgilendireceğiz. Ankara’nın güzel ilçesi Etimesgut’un Bağlıca mahallesinde,
çocuğunuzu göndereceğiniz sevgi dolu bir anaokulu bulma arayışınızda, size
rehberlik edeceğiz.
Dış link:
https://www.youtube.com/watch?v=ovIM2KoJv3Y&feature=youtu.be
İç link:
http://www.anasehirkoleji.com/goster.php?id=463